فعاليت‌هاي كانون هلال‌احمر دانشگاه آزاد اسلامي سبزوار در سال جاري گسترش يافته است

15/3/2015 15:18
مدیر روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار از گسترش فعالیت‌های كانون دانشجویی جمعیت هلال‌احمر این دانشگاه در شش‌ماهه‌ی دوم سال جاری خبر داد.

علی‌اكبر شفیعی با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزشی كمك‌های اولیه توسط كانون دانشجویی جمعیت هلال‌احمر واحد سبزوار گفت: در پایان این دوره كه با حضور دانشجویان خواهر دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار همراه بود، به واجدان شرایط، گواهینامه‌های ویژه‌ی امداد و كمك‌های اولیه اهدا شد.

وی با بیان اینكه فعالیت‌های كانون دانشجویی جمعیت هلال‌احمر دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار به داخل این دانشگاه محدود نمی‌شود گفت: در طرحی ویژه، تیم‌های دانشجویی هلال‌احمر واحد سبزوار با استقرار در جایگاه نماز جمعه‌ی شهرستان، به تست سلامت نمازگزاران از جمله بررسی فشار خون و قند، به‌صورت رایگان پرداختند.

مدیر روابط‌عمومی واحد سبزوار، بازدید از مركز توانبخشی بیماران دشت بهشت شهرستان را از دیگر برنامه‌های كانون دانشجویی جمعیت هلال‌احمر دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار عنوان كرد و گفت: این دیدار با حضور جمعی از مسئولان و اعضای كانون دانشجویی جمعیت هلال‌احمر واحد سبزوار در محل مركز توانبخشی بیماران دشت بهشت شهرستان، بازدید از فضاها و امكانات این مجموعه و ملاقات با مسئولان و تعدادی از بیماران این مجموعه همراه بود. /ه.د

استفاده از مطالب و اخبار پورتال با ذکر منبع (آدرس صفحه) بلامانع است